Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lišta

Něco jsem zmáčknul a spodní lišta se mi rozšířila asi na 4 cm.
Dřív byla asi cm.
Nevim jak to uvést do puvodního tvaru.
Děkuji

Po kliknutí na lištu sú na spodku ešte dve voľby okrem ďalších nastavení a to "Zamknúť panel úloh" (zrušiť fajku = odomknutý) a Nastavenie panela úloh. Po odomknutí panela stačí kurzorom ísť na okraj lišty a objaví sa dvojitá šipka, LTM a ťaháš hore-dole (podľa toho aký ho chceš) - platilo to od Win7 a platí to i pre terajšie verzie.