Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nacenění PC

Dobrý den, uvažuji se zbavit svého PC. Jakou cenu bych si mohl přibližně říct?

CPU - Ryzen 9 5900X
MB - ASUS TUF GAMING B550-PLUS
COOLER - Be quiet! DARK ROCK PRO 4
GPU - Radeon Rx 570 4GB ( původně byla 3070 )
RAM - HyperX 32GB KIT DDR4 3200MHz CL16 FURY Black
SSD - Corsair Force Series MP510 240GB
HDD: Seagate Barracuda 1TB
PSU: Corsair TX650M - 80 PLUS GOLD 90% , 650W
CASE: Corsair 275R Tempered Glass bílá

Vše krom GPU v záruce.

Základ je slušný, len nechápem tu info v zátvorke. Načo? Takýchto a podobných inzerátov BEZ grafiky je na internete v poslednej dobe (3/4 roka) veľmi veľa, takže ja by som to videl na nákuná cena v tomto momente mínus aspoň 20% a to myslím minimálne 20%. To je v podstate DPH a kdekdo si to vie kúpiť bez. A čo ten slabučký zdroj? To ti kto k tej 5900/3070 zostave poradil?