Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 11 - hláška v centru aktualizace

Ahoj mám problém v centru aktualizace ve windows 10 mi jede hláška "this pc doesn't currently meet windows 11 system requirements" tak jsem nainstaloval nástroj pro zjištění podpory windows 11 a tam je vše v pohodě ale stejně se mi tam zobrazuje tahle hláška vše mám v pohodě.

Změna tupého předmětu, původně: Windows 11 (host)

No a co s tím hodláš dělat? Prostě na stávajícím PC nikam nespěchej, stejně nic nezískáš, maximálně pokles výkonu, pokud máš Ryzena :-D
A na novém PC/notebú už budeš mít W11 "z výroby".

Dej Microsoftu ještě nějaký čas, ono se to usadí a třena za rok už to půjde.