Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak zablokovat webové stránky na mobilu v Chrome?

Rád bych si zablokoval vybrané negativní stránky typu seznam.cz, aby na ně nebyl možný přístup. Aplikace fungují nespolehlive, potřeboval bych jednoduchý postup, pokud možno přímo z Chrome.

Samozřejmě bych dal nejradši celý Chrome pryč, ale téměř denně ho potřebuji pro zjištění telefonicky čísel někam, otevírací doby obchodů a tak, takže jeho kompletní blokace vždy vydržela jen chvíli a nemá smysl.

Na počítači jsem postup vygooglil a aplikoval, tady to prostě nějak pořád nemůžu najít. A nejde mi o stránky pro dospělé. Děkuji.

myslíš že pi-hole ktorý blokuje reklamy na webstránkach a nejaké určité webstránky funguje ako? Práve pomocou hosts... využíva faktu že request odoslaný na IP 0.0.0.0 zlyhá, keďže na tej IP tá doména nie je.

Samozrejme ďalšie riešenie je DNS alebo lokálne VPN. Taktiež existujú aj aplikácie a doplnky do prehliadača, avšak v prípade Androidu a Chrome pre Android to doplnky nepodporuje a aplikácie majú omedzenú funkcionalitu keďže Google má pravidlá aké má. Preto Adguard napríklad má len .apk a nie je v Google Play. A preto by som teda odporučil cestu hosts súboru, ktorá na Androide je najjednoduchším riešením v tomto prípade.