Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ESET klíč

Zdravím,
asi před 2 měsíci jsem si koupil krabicovou verzi ESET Smart Security Premium, ale nakonec jsem se rozhodl neinstalovat žádný antivir. Balení je stále celé, v originální fólii, nerozbalené. Měl by někdo zájem o zakoupení tohoto klíče? Stál mě asi 1200 kč, můžeme se případně domluvit na slevě. Nerad bych, aby se to tu válelo a klíč propadl, třeba by se to někomu hodilo.

Jedná se o 1 PC na 1 rok. Licenci lze použít jen jako novou, nikoliv na prodloužení už existující licence. 1 rok bude platný hned po aktivaci klíče.

Vím, že sem to zrovna nepatří, ale na bazaru se nikdo neozval a nerad bych, kdyby to prostě skončilo v koši.

Víš on je rozdíl mezi Smart Security a Smart Security Premium (ta obsahuje i password manager a šifrování souborů). Neříkám, že chci za ten klíč celých 1200 kč, pochybuji, že by to někdo dal, ale jsem ochotný se domluvit.

šifrování souborů je ta nejskvělejší cesta k jejich ztrátě.
password managery jsou i zdarma. jedna technická: k čemu je password manager, jehož licence za rok vyprší? jak se potom dostanu ke svým heslům?

zatímco fungování eset nod snad lze obhájit - jsou bfu, kteří nejsou schopni fungovat bez antiviru.
balíky smart security mají problematické vlastnosti, které spíš zhoršují fungování pc v síti a jejich instalaci si vynucuje jen tupý firemní manager pod heslem "víc adidas je víc adidas".

tolik k tvému poučování o přednostech premium.

nakonec jsem se rozhodl neinstalovat žádný antivir

Tak on to vyhodnotil velmi dobre, k cemu je to dobre, proto se ted snazi najit nekoho mene inteligentniho. :-D

Na jeho miste bych to hodil na bazos, tam ma vetsi sanci to udat. Mimo BFU, kterych se tady moc nevyskytuje, se tyhle programy pouzivaji v korporatu a ve firmach, ktere potrebuji kvuli splneni podminek nejake zakazky a ti si to od nej na inzerat nekoupi.