Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tlaciaren berie 2 papiere za sebou

Na obcasnu tlac pouzivam staru tlaciaren HP LJ 1018.
Objavila sa tato chyba:
- po zadani "TLACIT 1 stranu",
vytlaci prvy list
a hned za nim podavac vezme druhy, ktory sa v 1/2 vzdy zasekne.
Tlac viacerych listov, preto nie je mozne.
Doteraz bola funkcna, tlacila pod WIN10 dlhodobo.
Vedeli by ste mi poradit, co by som mal skontrolovat?
Dakujem

Změna kategorie, původně: Hardware (host)

elektromagnet na pravej strane. Zrejme lepí pena, ktorá má tlmiť jeho cvakanie, tým pádom nezastaví podávač a zoberie ďalší papier, snímače to zaznamenajú , tlačka to berie ako chybu a zastane.

P.S. Hrať sa z pickup rollerom alebo ho vymieňať je pičovina páni. On nemá problém, že by mu papier nebralo, ale berie dva postupne zasebou.

zhoď bočný kryt ,mal by si to vidieť . Drží ho vždy jedna skrutka a idú k nemu 2 kábliky. Cievka býva obalená žltou fóliou. Bacha na takú tenučkú strunku ktorá vracia pliešok, ak ju stratíš si v ... :-) Vieš ako funguje elektromagnet ? tak ho môžeš ručne zopnúť a keď sa hneď nevráti pochopíš v čom je problém.