Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hľadám lacný mobil s dobrým foťákom

Hľadám lacný mobil, tak do 150-200€ s čo najlepším foťákom. Je mi jasné že v tejto cenovej kategórii to nebude žiadna sláva, ale aj tak zháňam niečo s čo najlepším podaním farieb atď, kde sa dá niečo odfotiť napr. aj za zhoršených svetelných podmienok. Rozlíšenie fotoaparátu nerozhoduje, ale kvalita fotografie.

Bohužel fotka z mobilu je dnes výsledkem silného "procesingu", takže různé značky/modely produkují dost odlišné "pojetí" fotek. Obzvlášť u levnějších typů. Takže ti bude každý radit něco jiného (ten svůj). Jediná cesta, jak najít "ten nejlepší", je prostě si projít recenze a hlavně ukázky fotek z těch modelů, které tě zajímají. V dané ceně jich zas tolik není.