Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem steinberg ur22 mk2 nahrává veškerý zvuk v PC

Dobrý den prosim o radu koupil jsem si zvukovku kartu steinberg ur22 mk2 tři týdny nemůžu na to přijď nainstaloval jsem driver CD
Chtěl bych nahrávat svoji hudbu ale jak dám nahrávání jednu stopu link 1 bubny midi pak dám link2 track piano tak semi vše nahraje do jediné stopy vše nahrává každý zvuk co pustím měl někdo s tím problém budu moc rád za radu dekuji

Zdravím zapnu studio program když si nahrávat dám si nejprve midi stopu nahraji piano pak když dám audio stopu chci nahrát kytaru tak se mi nahraje audio stopou kytara i piano dohromady Dolním rohu repráček vůbec nereaguje když dám potichu stále hudba hraje

V prvom rade musíš nastaviť nahrávací program tak,aby každý nástroj nahrával zvlášť a vypnúť v ovládačom paneli steinberg/Yamaha streaming audia,aby sa v streamingovom procesore zvukovky netvorila zmeska signálov do jedného streamu…