Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chyba 0x1 v plánovači úloh

Ahoj,

mám ručně napsaný skriptík pro zálohu backup.bat, který zálohuje data z SQL serveru - databáze fakturačního software. Když ten skriptík spustím na na počítači ručně, záloha normálně proběhne, vše OK. Když ho ale chci autoatizovat pomocí plánovače úloh, tak doběhne s výsledkem 0x1 a záloha se nevykoná.

Poradí někdo, kde by mohla být chyba? Předpokládám, že asi v plánovači úloh když ručně vše funguje. Kde ale? Nedostatečná práva?

Díky!

klikaci planovac uloh nepouzivam.
xp default spoustel s pravy system, coz melo zase omezeni na siti = musel se presne urcit domena\user.
nema w7 zatrhavatko, v cim kontextu uloha bezi?
stejne tak se musela zadat full cesta k .exe