Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Wi-Fi do stolního PC

Dobrý den,

jelikož tomu zase uplně nerozumím a mám zapojený internet do PC přes kabel, tak bych se rád s vámi poradil.
Budu se stěhovat a internet budeme mít řešený přes LTE mobilní připojení.

Mohu se zeptat, zda bude stačit si pořídit https://www.alza.cz/tp-link-archer-t2u-plus-d5616473.htm ?
Jelikož v mém pc určitě nemám žádnou síťovou kartu a nejsem si jistý, zda to tímto bude fungovat.

Děkuji za odpovědi a případné opravy.

lte modem je často usb krám, co se zasune přímo nebo přes krátký prodlužovák do usb. něco si jistě vyheurékuješ.
wifi-ac anténa je potom k ničemu.
taky idea pověsit si pařanský stolák přes wifi není úplně vychytralý nápad - leda že máš doma openspace, rozdělený na pokoje symbolicky jen bio-záclonami.

jinou možností než "jednomužný" usb-lte modem je stolní provedení s routerem, např: https://access-pointy-routery.heureka.sk/strong-300m/#prehlad/

ten strong ma 1x lan, ale prijem pres lte.
jestli jsi byl pripojeny pres ten tplink, vis ze zazraky od toho nemuzes cekat.

budete se stehovat: jestli jde o pareni her proti sobe, prikoupit gigabitovy switch mercursys za tri stovky a ten teprv zapojit do toho strongu.
wifi si nechat pro mobily.

(gigabit pres lte nevyuzijes, je to az jednou prejdes na normalni sit/kabelovku, aby ti v siti nezavazel 100mb kram)