Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SSD + NV m2 SSD system

Zdravím, mam otázku. momentálně mám systém na SSD 240GB viz odkaz https://www.czc.cz/kingston-now-a400-2-5-240gb/213703/produkt .
jelikož mi odcházi muj HDD, a už je i zastaralý. chci si koupit tenhle https://www.czc.cz/kingston-nv1-m-2-500gb/314118a/produkt .
otazkou je, muzu nechat system na tom 240Gb SSD a tu "m2" pouzivat na hry? nebude ve finale vadit ze je o neco rychlejsi ten disk na hry nez systemovy? dekuji.

P.S.: víc mista neřeším. na osobni soubory mám 2TB nový externí disk.
děkuji :)

rychlost není tvůj hlavní problém.
ten systémový ssd je smutně proslulý shit, který milují hlavně děti z živě. a nvme neomylně vybíráš ze stejného dna.
některé dotazy je asi lepší nečíst.
asi tak: nekupuju hadry od vietnamců, nejím salám za 40kč, nekupuju telefony aligator, ani hnoje ssd od kingstonu.
když už, tak má kingston řadu kc2500.

muzu nechat system na tom 240Gb SSD a tu "m2" pouzivat na hry? nebude ve finale vadit ze je o neco rychlejsi ten disk na hry nez systemovy?

Muzes to nechat, vadit to nebude, spis naopak. Nakonec mam to podobne, akorat si nekupuju ani SATA SSD ani NVMe SSD takove shitky, jak uz tu bylo i receno.