Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem BIOS - nereaguje

Zdravím, po dlouhé době jsem se potřeboval dostat do BIOSu a normálně při zapnutí se tam přes DEL dostanu hned, ale vůbec mi tam nereaguje klávesnice ani myš, mám tam šipku ale nejde s ní hýbat a klávesnice taky nereaguje, ani numlock nic. Nevíte co to může být? Když jsem tam byl naposled vše fungovalo. Mám MSI B450 TOMAHAWK MAX. Díky za pomoc

Prohodit USB porty jsem zkoušel a nepomohlo, cmos reset pomohl, fungovalo to. Měl jsem nastavený chladič/otáčky dle sebe, tak jsem to dal do defaultu na Auto, uložil hodnoty a dal reset a při dalším najetí do BIOSu se opět sekl a nejde nic...nechápu to..co s tím? :D