Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aktualizace W10 - přestaly se stahovat

Zdravim. Mohl by mi nekdo poradit s aktualizacemi W10? Driv se stahovaly automaticky, ted cca pul roku nic a kdyz dam vyhledat aktualizace, nic to nenajde. Nejspi i diky tomu mi na jde propojit mobil s pc,nejspis skrz ovladace. Taky mi nejde z niceho nic psat do vyhledavače v pc, treba hledani souboru. Diky vsem predem.

Změna předmětu, původně: Aktualizace W10 (host)

Stačí stiahnuť ISO Windows origoš z MS, klik na ISO, klik na Setup.exe priamo v grafikom prostredí spusteného OS, povoliť ponechať SW a user nastavenie.

Budú nasledovať tri automatické reštarty OS pri ktorých sa zachová úplne všetko, ikony, user nastavenia, nainštalovaný SW, a spol. Akurát týmto "prešrotovaním" sa opravia knihovne dll, *sys, *inf, Registre, WU, Bits, Orchestrator.

Robota šrotovania z ISO cca na 30 minút.

Len následný bordel v roote C:\ a spol. zasvinených "folder", tmp si musíš vyčistiť ex privata industria.