Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mediatek 1200 - srovnání s Qualcommem

Zdravím, zvažuju telefon a procesorem od Mediateku, konkrétně Dimensity 1200. Jaký je váš názor na Mediatek procesory oproti Qualcommu? Údajně mají horší GPS než Snapdragony, není tam taková softwarová podpora atp. Díky.

Změna předmětu, původně: Mediatek 1200 (host)
Změna kategorie, původně: Hardware (host)

Lukas: podle toho, co jsem četl na tom linku, tak je Dimensity ve všem horší :D

Přemýšlím, zda se vyplatí připlatit za SnapDragon, anebo se Mediateku nebát a jít do něj. Četl jsem, že v minulosti byly problémy s podporou, kvůli kterým postupem času mobil nebyl svižný, byl zasekaný atd.

Snapdragon je rozhodne lepsi nez Mediatek, nicmene nemelo by to byt jedine kriterium pri vyberu mobilu. Treba delka softwarove podpory, kolikrat tomu vyrobce upgraduje Android, je nemene dulezita. Proste je treba porovnavat konkretni telefony a jejich vyhody a nevyhody a rozhodne bych se neupinal jen ke Snapdragonu, ikdyz jiste je to +1 bod k dobru toho konkretniho telefonu.
Postupem casu je zasekany kazdy mobilni telefon a to hlavne proto, ze naroky Androidu na hardware se s kazdou verzi dramaticky zvysuji.