Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém se sluchátky

Dobrý den, nevím kam se obrátit před tím než to pošlu na reklamaci pač nechci zbytečně posílat pokud se to nějak dá vyřešit. Problém je v tom koupil jsem si tyhle ty sluchátka https://www.alza.cz/hyperx-cloud-stinger-core-7-1-wireless-d5836095.htm. A ze dne na den tak tři dny do zadu jakoby sluchátka sem tam šlo více slyšet levé ucho a najednou více jde na chvilku slyšet to pravé více času jde to levé a někdy sluchátka jedou stejně. Přímo v programu HyperX tam žádné vyrovnání stability není v realteku mám levé i pravé na v prostřed na 0. Nevím kde může být problém. Děkuji za každou radu je to poprvé co jsem si koupil bezdrátové sluchátka měl jsem vždycky přes kabel a najednou tohle to někdy se to dá vydržet někdy to třeba při hraní formule je děs pač celou dobu slyším jenom levým uchem

Změna kategorie, původně: Hardware (host)

To nebude tim, ze by to byla bezdratova sluchatka, spis jsou proste vadna. Nejaky jiny PC nebo notebook na overeni, ze je problem opravdu ve sluchatcich doma nemate? Nejaky kamarad jiste bude mit. Nasledne reklamace.