Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Repro k PC/TV

Dobrý den.
Chtěl bych koupit dárek otci- reproduktory k PC/TV převážně na hudbu . 5000kč+- . Bohužel se v tom vůbec nevyznám. Byl by tu někdo tak hodnej a nějaké doporučil. Díky .
PS: Převážně by bylo repro píchlé do TV. Ale občas by se přenesly do garáže na pijáles.

No tak u TV a do garáže na přehrávání nějakých MP3 je to vcelku jedno. Hrát budou všechny.

Já bych nevymýšlel kočkopsa, ale k TV pořídil soundbar a do garáže píchl noťas klidně přes nějakou starou věž, kterou seženeš od známého nebo ve sběrném dvoře... Při pijálesu myslím nikdo kvalitu reprodukce hodnotit nebude... To bys musel ještě dokoupit kabely s pozlacenými konektory. ]:) 8-)