Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pc nic neukazuje

Zdravím, mam tu problém a chtěl bych poradit, mám tu amd athlon ii 250 (dřív amd phenom 4x 945) gtx 660, nějaká zakladovka od asusu, každopadně teď ma problém, pc jsem jen trochu čistil od prachu, něco jsem určitě v zakladní desce posral, mýma nemotornýma rukama ---spíš určitě---, zapl se a po chvilce vypl, potom vůbec, takže jsem tušil že problém je v zakladní desce, koupil nějakou na vyzkoušení za pár stovek, zapl a fungoval (jen bez grafiky, což mohlo být kvůli tomu že zakladní deska byla stará a třeba potřebovala flashnout, netušim, nejsem vůbec velkej znalec) druhej den, jsem zkusil dát místo athlonu co mi pan k desce dal, phenom, jenže po zapnutí se pc hned za sekundu vypl, když jsem zas dal zpět athlon, pc zas neukazoval nic, ani bios apod..., Kde by mohla být chyba? Posral jsem něco s tou výmenou procesorů, nemám ani jak vyzkoušet funkčnost grafiky... Max mě napadl zdroj, ale nejsem si jistej ----jinej na vyzkoušení nemám---, do opravny ho dávat nechci, nechci za tento starej pc dávat 1-2k za opravu, předem ano :D jsem vocas, co se do toho radši neměl srát, každopadně místo nějaký extra kritiky, nějaká napověda? Díky moc

+ Odpojení ssd, hdd, mechaniky jsem zkusil, to samé s ramkama

Všichni se chybama učíme. Zkoušel jsi už reset CMOS? To je první věc, kterou bych udělal. Mrkni do manuálu k desce, bude to tam popsané. Stačí vyndat baterii a zkratovat PINY vedle ní. Buď to zabere nebo ne. Potom samozřejmě správně nastavit BIOS, ale to není problém udělat za pár minut.
Ramky zkus klidně proházet a nechat jen jeden modul. Potom písni, jestli to zabralo.