Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Universální zdroj

Ahoj, prosím hledám univezální zdroj na lcd monitor ls22b300.
Mohl by mi prosím někdo dát odkaz, abych si ho mohla jít koupit prosím?
Prosím odkaz na nějaký univerzální co bych si mohla koupit někde v elektru co nejdříve.

Zdroj má parametry: 14V, 1,8A.
Vyhoví tedy každý s výstupem 15V, 2A (a více).
Konektory na těchto monitorech mívají dva rozměry, na pohled skoro stejné!!!, ale jednoduše tenčí a tlustší. 5,5 / 2,1 mm a 6.5 /3.0 mm, ale může být i jiný. To je nutné omrknout! Univerzální zdroje mají proto sadu nejrůznějších koncovek, ale je nutné se ujistit, že u nich lze manuálně nastavit potřebné napětí.
Obrázek štítku vašeho zdroje v pdf.
U vstupu napájení na monitoru bude také pravděpodobně zobrazena polarita konektoru!