Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tv box?

Ahoj všem..Rád bych jsi ze starší tv s jedním HDMI idělal chytrou tv díky TV BOXU..Bohužel se v tom nevyznám a také potřebuji,aby to mělo klasický dvbt tuner..

Možná by stálo za zvážení, jestli nepořídit TV box + IPTV. Abys nebyl tak omezený ve výběru... A IPTV má výhodu, že můžeš sledovat i na PC, mobilu, tabletu...

Já mám třeba internet od O2 a tam je O2 TV (základní balíček) v ceně.... Nenabízí taky něco takového tvůj poskytovatel?

Mozna by stalo za uvahu podivat se na nejake certifikovane pro nasi televizni sit. Strejda ma problemy s levnym settop boxem, nektere programy se kazdych par sekund zasekly.
Ja mel podobne problemy s levnou televizi Sencor, a po vymene za jinej model se to vyrazne zlepsilo. V obou pripadech je televizni signal v pohode. Ja dokonce dvakrat vymenil antenu bez jakehokoliv zlepseni, ani metrova trojita Yagi nemela zadny efekt :)