Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde tisknout barevně

Dobrý den chci se zeptat dceři přestala tisknout tiskárna barevně i když je tam barevná cartridge.Když jsem to zkoušel se připojit s jiným počítačem doma přes wifi tak na jiným pc to jde.Koukal jsem se do nastavení tisku a dcera tam nemá vůbec položku jak se nastavuje papir a kvalita tak já tam pmám polozku barva kde si můžu zvolit mezi barevným a černobílím tiskem ale dcera tam tuto možnost vůbec nemá přitom jí to tisklo vždy normlálně nevíte čím to může být.
Předem moc děkuji

Viz dsa [185.243.173.xxx] @cobrasi, 13.11.2021 19:16

Po odinstalování SW z Aplikací je ještě dobré v Správci zařízení tiskárnu odebrat, atd. a odpojit.

A znova nainstalovat správný SW (který obsahuje i ovladač), přesně podle pokynů.

Máš to odsud ??? Co přesněs instaloval?

Buď stáhneš a spustíš ten Nástroj 1 a ten teprve nainstaluje SW pro tiskárnu (+ další věci, které nemusíš dělat).

Nebo stáhneš ty 2 soubory pod Nástroj 2 a sám je nainstaluješ (Ovladač ..., Software ...).