Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem monitor ASUS VW195D přes HDMI/VGA redukci hlásí OUT OF RANGE

Dobrý den, měl bych otázku, dnes jsem si koupil postarší monitor ASUS VW195D, 1024x768 rozlišení, kabel VGA z monitoru jsem zapojil do redukce VGA/HDMI, přičemž HDMI jsem zapojil do notebooku, rozlišení 1920x1080, monitor mi bohužel při startu napíše OUT OF RANGE, nevím co stím, v nastavení monitoru mám nastavený na vedlejší monitor 1024x768 rozlišení a na hlavním FULLHD, zkoušel jsem podle youtube ale pořád nic, mohl by mi někdo poradit prosím? Děkuji

Změna předmětu, původně: OUT OF RANGE (host)

vyhozené peníze za malý monitor, za zastaralý nejlevnější typ jen s analogovým vga vstupem. hodí se to jako pozorovadlo k domovnímu zvonku, jinak k ničemu.
a samozřejmě vyhozené peníze za zbytečný a asi nic moc kvalitní převodník hdmi-vga.

zítra jdi nakupovat znovu, nebo raději pošli někoho příčetnějšího z rodiny.
levné monitory 24" jdou objednat v repasech.

No ono tych verzii ma Vention viac, hladal som tu hranatu co ma alza na obrazku. Obidve ale maju mat rovnaky cip AG6200, v datasheete sa pise ze Video resolution support up to 1920x1200@60Hz, ale zrejme to do toho cipu musi vyrobca naprogramovat ktore rozlisenia ma podporovat a ta jedna redukcia je asi nastavena len na FullHD rozlisenie a ta druha na tie rozlisenia co su popisane.