Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem IPTV Server

Ahoj všem,
chci se zeptat koupil jsem si do ložnice TV s tím že budu koukat jen přes xiaomi box na netflix nebo hbgo což funguje jelikož nemám v ložnici anténí kabel a chtěl bych se občas kouknout na tv napadlo mě abych nemusel nic bourat udělat si IPTV server mám doma debian server na kterém mi běží plex a další služby pro domáctnost tak mě napadlo že koupím DVBT2 dongle hodím ho do serveru a nainstaluji TVheadend tvheadend.org. a pak bych si stáhl do boxu klienta ovšem nevím jakého a nevím zda-li je toto ideální řešení. A ani nechci žádnou domovní anténu bydlím na vesnici kde není v baráku moc signál. K serveru anténí kabel vede mám ho v pracovně kde mám plný rozvod. Mohu se tedy zeptat zda-li je to dobré řešení a jakého klienta pro sledování ??

"Na prd" to neni, TVHeadend neni spatna vec, chvilku jsme si s tim kdysi hral. Ale da to myslim vic prace, a vubec netusim jestli je nejaky rozumny klient pro Android boxy. Treba je - mozna se ozve nekdo kdo to pouziva. Z meho pohledu - krabice s Enigmou 2 je proste hotove reseni, pokud je to rozumny prijimac, funguje vse jak ma - a uz je to vsechno hotove, vcetne klientske strany a vcelku bezpracne co se zprovozneni tyce. U TVHeadend mi trochu vadil ten stav "dodelej doma" - ale jednak uz je to nejaky ten patek, druhak - nezkousel jsem to na Androidu.