Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace Windows 11 na starý notebook - zvládne to?

Ahoj, mám starý notebook (HP ProBook 4520s), který samozřejmě není podporován Windowsem 11. Budu provádět přeinstalaci systému a zvažuji, že bych rovnou vyzkoušel Windows 11. Má otázka zní, zda nebude Win11 na notebook příliš náročný a nebude se pak vlivem novějšího systému sekat? A nebo zda byste doporučili zůstat raději u Win10. Díky za odpovědi.

Změna kategorie, původně: Software (host)

Osobně jedu pořád na Win7. Sice splňuji požadavky přejít i na Win11, ale nevidím jediný důvod, proč přecházet ze systému, který funguje jak očekávám. Win 10 i Win 11 jsem testoval ve virtualu. Není to vyloženě špatné, klidně to vyzkoušej. Důležitá data měj samozřejmě zálohovaná.