Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem JBL reflect mini nc, pravé sluchátko nefunguje po 2 dnech používání

Tyto sluchátka mám pouze 2 dny a už tu mám problém. Psal jsem už na samotnou JBL podporu, ale zeptám se i tady, pokud už někdo podobný problém měl. Moje pravé sluchátko nefunguje, po vyndání z boxu se nerozsvítí, ani se nezačne párovat. Aplikace sluchátko neregistruje a google ukazuje, že se sluchátko pořád nabíjí, i když je z boxu vyndané, nebo ho neukazuje vůbec. Levé sluchátko funguje bez problému, jako by mělo. Ještě je důležité dodat, že mi sluchátka přišla domů po objednání funkční obě, ale když jsem si za den pustil youtube, pravé sluchátko začalo dělat problémy, až se to dostalo sem. Díky za jakoukoliv radu

1) Resetujte slúchadlá.
a) Zapnite slúchadlá
b) Stlačte tlačidlá + a - na približne 5 sekúnd
c) budete počuť 3 pípnutia a slúchadlá sa vypnú

2) Prejdite do svojho mobilu a odstráňte históriu spárovaného zariadenia JBL Mini reflect

3) Zapnite slúchadlá

4) Vytvorte nové párovanie.

Jednoznačně bych to reklamoval. Třeba to nebude trvat měsíc a vymění to okamžitě za jiný kus. Možná to před reklamací zkusit
ještě na jiném zařízení, ale myslím, že to nepomůže. To jenom pro jistotu, abys tam nebyl za vola :-)
Jednou se mně stalo, že jsem dostal monitor na opravu, že nefunguje. V záruce už nebyl, tak první věc, která mě napadla, bylo vyzkoušet jiný datový kabel. Samozřejmě, že monitor byl v pořádku, chyba byla v tom původním kabelu, protože když
jsem ten kabel dal do svého PC, tak to nešlo taky. To je už ale mimo téma.
Prostě to reklamuj, solidní prodejce ti to vymění okamžitě.