Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Externí HDD se mi nezobrazí v PC

Ahoj, mám problém s externím HDD: WD Elements 2,5". Občas jsem ho používal. HDD fungoval bez problému, vždy stál na rovině, nikdo jsem ho nenosil v batohu atd. Najednou se mi po připojení do PC vůbec nezobrazí, ale jinak HDD svítí, "točí se", i pípne zvuk ve Windows, že bylo něco externího připojeno, ale HDD se mi prostě nezobrazí. Problém přetrvává i u jiných PC. Můžete mi prosím poradit, co bych měl udělat, ale byl HDD v PC viditelný? Moc děkuji.

nepíšeš ani slovo o tom, že bys ho pokaždé šetrně odpojil = nejdřív přes ikonu. vytahování za chodu se jednou vymstí.

wd elements jsou shity, kromě disků nižší jakosti má usb konektor rovnou na plošném spoji hdd, čili to nepomůže rozebrat, že by uvnitř byl sata disk, se kterým je trochu lepší práce.
můžeš ještě vyzkoušet jiný kabel (pučit jestli je od koho), jinak je krám na vyhození.