Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Počítač se nechce spustit

Zdravím potřebuji pomoct při zapnutí pc se nacte image setup automatic pod tim optimazing image please wait posleze černá obrazovka s blikajícím podtržítkem ale dál se pc nenačte nevím co to je :/ děkuji za odpovědi

Změna kategorie, původně: Software (host)

Máš na disku nainstalovaný systém? Z čeho bootuješ? Nemáš tam vraženou flešku? Věštit tady fakt nikdo neumí. Prostě bez normálních informací poradit nejde a všichni tím jen ztrácíme čas.
Co bys odpověděl na dotaz "Nejede mně auto?" Bez informací asi nic moc, že? Takže napiš k tomu PC alespoň pár informací.