Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno PC sestava do 35k, děkuji :)

Zdravím všechny,
už jednou jsem si zde při nákupu nové PC sestavy na míru nechal perfektně poradit a tak této skvělé stránky využívám opět. V blízké době bych si rád pořídil stroj, nejlépe z czc.cz, kde ho i sestaví. Tenkrát mi zde někdo poslal odkaz se všemi komponenty, aby v bedně nic nechybělo a já mohl rovnou objednat... což pro mě, člověka, který se úplně extra nevyzná, byla naprostá bomba. Starou sestavu (Radeon RX 590, AMD Ryzen 5 2600, 6 jader; 8GB RAM) chci dát bráchovi pod stromeček. Mé požadavky jsou prosté - rád bych nějaký stroj do 35 tisíc, u něhož nebude v dalších několika letech potřeba upgradu a který v pohodě rozjede novější hry. Děkuji všem předem za případné návrhy :-D

Je krize grafickych karet. Herni sestavu za 35K neudelas. Grafiky snad budou v lete, driv s novym PC nepocitej. Nebo koupit nove PC, ale nechat grafiku ze stareho nebo docasne jet na integrovane grafice v procesoru, pak je vhodny jiz zmineny procesor Ryzen 5600G.

Pokud to má být na hry, tak bych to viděl nějak takto:

https://www.czc.cz/302197,289971,323127a,265877a,315341,305098a,312549/kody

Grafiku podle toho jakou seženeš (špatná doba), osobně bych bral RTX 3070, ale záleží jaký máš monitor (rozlišení) a jak si náročný, datový disk podle libosti a skřín podle vkusu každého soudruha.

Můžu doporučit třeba tuto:

https://www.czc.cz/fractal-design-meshify-c-cerna/231343/produkt