Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozšíření wifi v domě

Dobrý den,
mám na chalupě internet od Vodafonu, ale ten jejich router je taková bída, že v podstatě za první zdí wifi není. Ten jejich router má i LAN porty.
Poradte mi prosím, co koupit, abych signál rozšířil? Nějaký ten extender? Nebo další router?
Nerozumím tomu,
dík moc

Co se zeptat přímo u těch VF dobráků, kteří to zadali šmejdsky v Číně? Smysl má jim napsat, ať navrhnou řešení, když ten bazmek nechali vyrobit a cpou to tady lidem. Chápu myšlenku a snahu. Radu tu určitě znalci dají. Pokud se ale nepřitlačí na techické odd. VF, nic se do budoucna nezmění. Minimálně bych jim napsal, že se mi signál schovává před první zdí a nechce jít dále... a co mám dělat? Něco málo by mohlo být naznačeno v manuálu. Nejsem znalec, ale pokud jsem to dobře pochopil, tak jako levné a spolehlivé řešení dávám ke zvážení MikroTik RB941-2nD. Místní Mikrotikoví znalci poví více...