Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MS Teams - da sa planovat hovory, stretnutia a pod.?

MS Teams . . . zatial som pouzival len na prihlasenie do skupiny (deti, skola . . . ). Troska sa stracam v tych podmienkach, ak by som chcel aj ja planovat hovory, stretnutia a pod, da sa to aj v bezplatnom MS Teams alebo musim mat nejaky uz plateny MS 365 Busines Basic . . . Kto ste sa tomu venovali?

Změna předmětu, původně: MS Teams (host)

Není na to úplně jednoduchá odpověď, protože pod pojmem "plánování" si lze představit více věcí. Licence pro Teams free v sobě nemá licenci pro "Outlook", takže zde není žádný kalendář. To znamená, že nelze vytvořit událost v kalendáři a pozvat na ni ostatní uživatele tak jako v placené verzi Teams.

Na druhou stranu tlačítko pro Plánování hovoru v Teams free je, ale jediné, co to udělá, je, že vám to vygeneruje odkaz na daný hovor. Pokud tento odkaz vezmete a vložíte ho do e-mailu s informací, že se sejdete na tomto odkazu v nějaký konkrétní čas, tak to bude fungovat. Případně tento odkaz můžete vzít a vložit jej do nějaké události vytvořené jinde (Seznam, Google...).