Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem System Fan Error 90b u notebooku HP ProBook 6460b

Dobry den, vlastnim notebook HP ProBook 6460b ktery vyuzivam pouze na internet/youtube a podobne, zadne hry.

4gb ram ddr3
intel core i5
hdd 300gb
intel hd 3000
windows 7

muj problem je ten ze kdyz zapnu notebook tak se mi pri startu ntb, jeste pred spustenim windowsu ukaze chyba " System fan Error 90b"

a chladic se toci uplne divne, je strasne hlasitej, toci se asi ve stylu ze se roztoci,a zastavi, roztoci a zpomali, a kdyz najedu do windowsu tak se toci v pohode, jen dela strasny rachot, zkousel jsem rozebrat ntb, vycistit chladic kompletne, celej sem ho vyndal a vycistil jsem i mrizky od prachu a vseho, je to kompletne ciste, chladic jsem poradne utahl takze drzi na pevno a nehybe se, ale problem stale pretrvava, puvodni chladic delal to same, rachot, atd.. tak byl kupovan novej chladic coz je tento, ale zadna zmena nenastala, stale se chova jako ten starej, dela hluk, a pise to chybu error system fan 90b, chladic a celkove mrizky a vse je uplne ciste, ani smitko prachu, je to poradne utahnute vse, takze uz si nevim rady..

nekdo nejake rady? Dekuju.

Změna předmětu, původně: System Fan Error (host)

rachot: teoreticky vychozené ložisko, čili vyhodit.
předtím si opsat typ větráku a googlit na ebay.
nebo stáhnout nějakou maintenance příručku, třeba znají číslo dílu.

na internet/youtube:
4gb ram ddr3 ... nevyhovuje
intel core i5 ... staré 2jádro nevyhovuje
hdd 300gb ... pomalý, nevyhovuje
intel hd 3000 ... pomalá
windows 7 ... celkem vyhovuje