Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 11 instalace

Zdravím, mam notebook který nepodporuje instalaci z Winows 10 na Windows 11 kvůli čipu procesoru. Ale našel jsem návod jak ho lze nainstalovat. Budou poté chodit normálně aktualizace? Nebo to nemá cenu instalovat? Děkuji

Když se takhle ptáš, tak radši ty Win 11 vážně neinstaluj.

Tento počítač nesplňuje minimální požadavky na systém pro Windows 11 – tyto požadavky pomáhají zajistit spolehlivější a kvalitnější prostředí. Instalace Windows 11 na tento počítač se nedoporučuje a může vést k problémům s kompatibilitou. Pokud budete pokračovat v instalaci Windows 11, váš počítač už nebude podporovaný a nebude mít nárok na aktualizace. Na poškození počítače z důvodu nekompatibility se nevztahuje záruka výrobce.

https://support.microsoft.com/cs-cz/windows/instalace-windows-11-na-zařízeních-která-nesplňují-minimální-požadavky-na-systém-0b2dc4a2-5933-4ad4-9c09-ef0a331518f1

když se musíš ptát a neumíš si s tím poradit sám, tak je to pro tebe zbytečné.
ten starý notebuk asi nemá velkou perspektivu. tak ho nech dožít s w10. hloupé děti co zatím uslintaně instalují w11 nech dělat betatestery.
až bude nějaká odchytaná verze w11, v té době budeš nejspíš kupovat nový ntb místo starého šuntu. pak se nebudeš muset strachovat o úplně zbytečné aktualizace.