Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde spustit Windows po továrním nastavení

Zdravím, dnes jsem si dával počítač do továrního nastavení ,aby jsem ho pročistil. Vše bylo v pohodě, ale potom se mi tam zobrazilo tohle. Prý se stala nějaká chyba při instalaci tak bych potřeboval poradit. Díky.

Změna kategorie, původně: Software (host)
Změna předmětu, původně: Nejde spustit Windows (host)

Kto to kedy videl dávať pc do továrneho nastavenia ked mu nič nie je??? Mám také tušenie že si sa nudil, a tak si chcel strašne skúsiť čo to urobí. Počítač sa nikdy neprečisťuje takýmto spôsobom. Ale sa odinštalujú a vymažú súbory a programy ktoré nepoužívaš.
Vlastnou hlúposťou si si to zmrvil a teraz budeš nútený to preinštalovať celé. Ale radšej to prenechaj niekomu skúsenému čo tomu rozumie