Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Klikání na stránky na webu

Ahoj, nevíte proč u některých stránek, jako například seznam, když si chci přečíst článek o např. skvělému nápadu paní Schillerové, tak levým tlačítkem mi vyskočí na další lište ten daný článek, ale chtěl bych aby se mi otevřel na té, z které na to klikám, například když si otevřu tento web, poradna.net, tak se mi to otevře na daném okně z kterého klikám. Snad mě chápete. Díky

seznam to má na svých webech špatně. nenávidí lidi, kteří používají normální=prostřední tlačítko myši a na jedné stránce se mu odkazy chovají různě.
dokonce pro některé odkazy používá dementní vyskakovací okna, které prohlížeče defaultně blokují.
stejně stupidně se mu chovají jak seznam.cz, tak seznamzprávy.cz
tím úspěšně dosáhl to, že normální lidi na jeho weby nechodí a má tam jen tu levou část gaussovy křivky.

Seznam hlavně ukáže okno přes celou obrazovku, že chce souhlas se špehováním, a to je pro mě konečná. Prostě jsem asi také na té pravé straně gaussovy křivky blbosti a tedy nežádoucí. Není jediný, spousta webů to tak má, žádný, bez kterého bych se neobešel. A asi jim to nijak návštěvu neszazilo, protože se na tom moc nemění.