Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nefunguje napajeci zdroj

Zdravim vsechny.Sehnal jsem novou bednu a do ni zabudoval puvodni zakladni desku a puvodni zdroj.Propojil jsem disky a napajeci konektor na zakladni desku.Ten je nezamenitelny a nasily ja nepouzivam.Zbyl mi akorat konektor bily,ctvercovy 2 zluty,2 cerny.Vse jsem zkontroloval a zapnul kolibkovy vypinac.Zadna odezva.Netoci se vetrak,nejde napeti,proste nic.Na zdroji se vyskytuji napisy:MAXPOVER,tabulka s proudy a napetimi a zaskrtnuty radek PX-350, dale varovani a ochranne znamky FC,CE,CB,UR,prepinac napeti je v poloze 230V.Sitovy kabel pripojen a pod napetim nebot napaji i monitor a ten hlasi NO SIGNAL.Prosim o radu kde se muze nachazet chyba.Predem dekuji.OK1LCT

Vse jsem zkontroloval a zapnul kolibkovy vypinac.Zadna odezva.

a tlačítko POWER na bedně jsi zapojil k základovce a stiskl? Sepnutí kolíbkovýho spínače samo o sobě nic neudělá, ATX zdroj musí nahodit deska. Jestli ti jde o to, odzkoušet funkčnost zdroje, spoj na 20pinovým konektoru od zdroje zelenej kablík s libovolným černým, zdroj by měl naskočit.