Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem display notebooku zčerná a objeví se tenké barevné čáry

jak horizontálně tak i vertikálně. Cca 4cm široká oblast. Ta černá je občas neúplná - podsvítá tam Windows. Je to notebook Lenovo 700-15isk. Podle tvrzení majitele se to blblo pohybem lcd víka. Když jsem to zkoušel moc te nefungovalo, spíš mám pocit že to sporadicky reaguje na dotyk na víku displaye. Zkoušel jsem externí monitor a bez problémů. Navíc jsem zjistil, že se obraz po nějaké době ztrátí i bez pohybu displaye Původně jsem si myslel, že by to mohl být kabel mezi displayem a deskou, teď bych tipoval display. Nejhorší je, že zatímco display vyměnit není problém, ale stojí docela dost. S tím kabelem to bude horší práce ale cena je několik stovek. Výrobní číslo displaye je NV156FHM-N42.
Nevíte jestli je nějaká možnost jak to zjistit aniž bych zbytečně utrácel ? Nerad bych zbytečně koupil display za 2500. Předem děkuji.

Hlavne to sam nerozebirej. Je pouzity tenky displej. Coz o to, ono to vypada hezky. Ale je to prilepene k zadnimu plastovemu
viku. Neni problem aby ti LCD pri rozebirani prasknul. A na nej uz pak nemas zaruku !