Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Oříznutí obrázku

Dobrý den přeji všem,
potřeboval bych pomoct. Dokázal by někdo oříznout toto auto a udělat z toho transparentní PNG? Jednu verzi samotné auto a druho verzi se stínem pod ním.

Díky moc

Photoshop stojí nějaké peníze, navíc je to jen pronájem (licence na dobu určitou). Ale budiž, třeba má nějakou historickou verzi "na věčné časy" (mám někde třeba verzi pro win 3.11 co byla součástí sw nálože k nejstaršímu skeneru, pod win vista ještě fungoval, dál jsem neměl čas ani potřebu se tím zabývat).
Podobné možnosti má art veawer ( https://www.artweaver.de/en ) který je snad pořád v nějaké osekané verzi zadarmo. Toto v něm rozhodně dělat lze, protože právě na takové věci ho používám (spíš to teda nechávám jiným členům rodiny), nevím co navíc tam je v placené verzi. Logika používání je dost podobná s fotošopem od adobe, ale jinak je to komplet jiný program.