Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vetraky v monitoru

Ahoj,

Resil jsem tu cca vcera monitor s G-Syncem atd behem toho jsem zjistil spoustu novych veci o monitorech co jsem nevedel a za to dekuju.

Chci se teda zeptat. Koukal jsem ze ty lepsi/nejlepsi monitory hlavne pokud maji vyssi rozliseni a G-Sync Ultimate(HDR) maji uz zabudovane vetraky na chlazeni.
Co jsem koukal tak hodne lidi melo problemy s hlasitosti...hlavne u Aceru X35. Mam ted ulozeny ASUS ROG Swift PG35VQ ktery je ma taky ale pry to neni tak "strasne" ale i tak...mel by to byt monitor do budoucna ale s tim ze se tam "neco" toci co se muze podelat nebo delat o to vetsi bordel sam nevim...

Ma nekdo zkusenosti?

Musim priznat ze pro mne je to "deal breaker" a kazdy vi ze vetraky muzou a jsou nekdy otravne...i diky tomu bych pak asi upustil od HDR(i kdyz jsem ted videl Far Cry 5 s HDR1000 monitorem a byla to pecka) a spokojil se "pouze" s G-Syncem a 3440x1440p bez HDR...a vetracku...

Diky moc za info :-)

Jo ale X27 tim co jsem o ni cetl je povestna...ten AsusPG35VQ by na to mel bejt podstatne lip...ale jasny je tam porad vetrak(3x)...

Tipuju ze momentalne nic Ultrawide s G-syncem a HDR asi nebude "fanless" co?

Nebo nekonkretne jaky Ultrawide vybrat?