Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Počítač sa zamyka/vypína.

Zdravíčko. Mám taký problém ktorý neviem už dlhšie odhaliť, jedna sa o to že počas používania notebooku sa často sám od seba zamkne. Aby som to Upresnil vyzerá to tak napríklad hrám hru a na sekundu sa mi ukáže Modra obrazovka s Nápisom zamyká sa A počítač sa ako keby uspi. A stáva sa to aj keď počítať nechám len tak zapnutý a odídem od neho. Deje sa to niekomu? A vedel by niekto poradit?

Ja som ho uz ho skusal aj čistiť. Chladenie myslim. Aj som prepastoval procesor aj graficku kartu. Lebo som si myslel ze to moze byt tym ze sa prehrieva. Ale nepomohlo ani to. A uz naozaj Netusim co to moze byt.

Vypni Dynamický zámok.

V politike Gpedit.msc alebo Registroch vypni zamykanie:
https://www.windowscentral.com/how-disable-windows-10-lock-screen

Skontroluj v Plánovači úloh (TaskScheduler) či tam nemáš "samosato" pridanú, záhadnú položku, odkaz na SW, ktorá tam nemá čo hľadať lebo spôsobuje sporadické, naplánované uzamykanie.

Vlastne prelez príkazy RUN zipkou po jej rozbalení, Autoruns64.exe, ako Správca.

Nejaká "mrška tam bude zlatá, jenom porád kouše". Tak bych rád pastoval, tak bych propastovával chladiče, CPU, grafiku až bych radostí rodil.

Ked chces odpalit pocita, kludne to vypni. Pravdepodobne sa ti prehrieva pocitac, procak, chipset alebo grafika, alebo vsetko. Vycistit pocitac.....odstranit prehrievanie. Nerobi ti to tak po dvoch troch hodkach od studeneho zapnutia pocitaca?