Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Poradte software na odinstalaci breberky

Ahoj,

neustále se mi objevuje v Chromu podezřelé rozšíření uRssNet a to navzdory tomu, že jsem jej již mnohokrát ručně odebral.

Také jsem pozakazoval všechno možné v "pospuštění". Ale jak zapnu PC, je toto rozšíření opět zpět a to i v Edge.
Mám Win10.

Prosím poradte nějaký schopný free-soft na breberky. Na jednorázové vyčištění.

Už jsem zkoušel spustit CCleaner k náhledu na konfiguraci i AVG, ale tohle mi nic nenašlo.
Potíž přetrvává.

Děkuji.

Posledná šanca je jtr.exe (neinšatluje sa), skončila mu podpora. Prevzal jeho vývoj moloch MBAM a nahradil jrt adwcleaner.

https://data-cdn.mbamupdates.com/web/JRT.exe

Zameriava sa takmer výhradne na browsery. Robí automaticky bod obnovy, ak máš ich máš zapnuté, zatvára procesy na pozadí načítané v RAM. Je nutné po vyčistení JRT sa odhlásiť alebo reštart PC.

uRssNet nemusí byť škodná, nájdi ho manuálne napríklad v TC v zložkách Chrome. Chromejzla sa zbav načisto.

MS Edge Dev s dvoma doplnkami, uBlock orig a Privacy Badger, pri naťahaní Edge do rýchlej RAM na pozadie OS (C:\Program Files (x86)\Microsoft\Edge Dev\Application\msedge.exe), je dnes jednička na trhu čo do rýchlosti a bezpečnosti ďaleko pred ostatnými slimákmi (Vivaldi, Opera, Safari, FF).

Otestuj, porovnaj otlačky prsta MS Edge:
https://coveryourtracks.eff.org/

Děkuji.

Zabralo až poslední řešení na odkaze ten JRT.

Díky němu se už neobjevuje to rozšíření nikde. Ani v Chromu.
Evidentně to byla nějaká hodně zarytá breberka.

Mimochodem pořád nemůžu napsat d s háčkem nebo t s háčkem.
Vždycky mi to dělá třeba: ˇˇd namísto.

Což bývá projev nějakého keylogeru.... :-(

chrome nepoužívám, takže mě to nezajímá a nepátral jsem po tom. jinak bych zjistil kde má chromák uložená hesla, celý jeho profil v appdata odsunout pryč a jen soubor s přihlášením na stránky vrátit zpět - pokud používáš.
a máš čisto.

pokud to tvé "ˇˇd" píše i mimo chrome, chce to použít oblíbenou kombinaci ms autoruns + ms process explorer, hledat a zabíjet.