Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zmizel mi ukazatel WI-FI

Dobrý večer,
pred par hodinami se mi z ničeho nic začal sekat notebook a vyžadoval několik tvrdých restartu, nez se dal dohromady. noťas však nemůžu připojit na wifinu, zmizela mi ikona wifi, airplane mod mam vypnuty. Ve správce zarizeni mi to sice device pro WiFi připojení naslo s ukazatelem, ze pro toto zařízení nejsou nainstalovaný zadne ovladace. Jakmile jsem zaskrtl přeinstalaci ovladacu z počítače, vyhodilo mi to chybu: V mezipaměti zavaděče prostředku není načten záznam MUI. Prosím o jakékoliv rady, potřebuju to vyřešit co nejdříve
Dekuji

Ja vzdy mel tuto moznost zaskrtlou, alespoň dříve. Je dost možné, ze jsem ji povololz. To uz nevím. Každopádně notebook prestal reagovat úplně a nejde ani zapnout. Vyhodil mi pred vypnutím errory s chybnym zarizenim, coz predpokladam bude wifi device a pak zhasl a nejde uz zapnout, zustavam u black screenu.

Tento týden mi donesli nějaký starší NB, kde se jim po nějaké aktualizaci W10 taky vypařila WiFi.
Musel se ručně stáhnout a doinstalovat drajvr od výrobce. Na žádné automatické vyhledávání to nijak nereagovalo.
Nějaký starý HP...pak se to zase rozjelo.