Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poradit s výběrem základové desky.

Zdravím, mám takovou otázečku, zda by mi tady někdo poradil s výběrem desky pro tyto komponenty.
Intel Core i5 8600k Six-Core Processor 3.60 GHz
RAM : Kingston FURY 2x16(32GB) DDR4 2666MHz CL16 Beast Black
GPU : AMD Radeon RX 590 NITRO+ Series 8GB
HDD : WD Blue (EZEX), 3,5" - 1TB
SDD : Kingston Now A400, 2,5" - 480GB
POWERSUPPLY : Corsair RMx Series RM750x

U Desky, kterou jsem měl předtím bohužel odešel slot na ramku a pc neustále díky tomu padá, takže jsem nucenej jet pouze na 1x16 single slot, nechce se mi kupovat znova tato deska, protože nevím, zda bych třeba nechtěl do budoucna nějaký upgrade, díky (deska předtím B360M pro-vd)

Náhradní deska kde naštěstí ještě koupit kolem 2k.
Na nějaké upgrady zapomeň. Pokud už teď CPU nestačí nebo plánuješ vylepšení nekupuj zbytečně desku ale prodej procesor a kupuj rovnou něco novějšího.

Zhruba
Deska plus CPU 11400 8000
Odhad deska plus CPU 12400 začátek února 9k
Levná AMD deska+5600x 10k