Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr bluetooth přijimače na usb do PC

Zdravím

Chtěl bych jsme jsi nechat poradit přimo od lidi co maji zkušenost s výběrem usb bluetooth přijimačem do PC na využivani bluetooth sluchatek co by jste mi doporučili za přimo typ?
Cena ideálně max 500kč
Ideálně aby to podporovalo ješte windows 7 ,protože je ješte nějaky tem rok zřejmě využivat budu

Děkuji

Doporucil bych BT5.0 protoze maji vetsi dosah, lepsi signal. Novy standard to pozaduje. Zaroven mam zkusenost, ze to zlepsi dosah signalu i pro starsi 4kove zarizeni. Jenze nove USB prijimace s bluetooth 5.0 nejspis nebudou podporovat stare davno nepodporovane Windows 7.

No ale nevis, kterou verzi ti prodaji a mohl tam Asus dat jiny cip, kdyz to bude jina verze. S Bluetooth na Win7 je to navic vselijake, respektive bez spravneho ovladace to tam fungovat nebude a jestlize existuji ruzne revize toho USB, nemuzes vedet, zda to bude fungovat. Jedine zkusit a pripadne vratit.