Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ovladače pro NTB s Windows 10

Zdravím.
Mám tady nový notebook HP 250 G8. Nainstaloval (přeinstaloval) jsem na něj čisté aktuální Windows 10 (originální), verze 21H2. Na stránkách výrobce ovšem konkrétně pro tuto verzi nejsou žádné ovladače (viz obrázek). Ovladače jsou až pro starší verzi 20H2, ale většina těchto ovladačů nejde na 21H2 nainstalovat, napíše se, že nejsou určeny pro tuto verzi Windows (viz obrázek).
Ve správci úloh je asi 18 neznámých zařízeních. Jaké je řešení? Napíšu ještě na podporu HP, co oni na to.
Díky.

[8RbV.jpg]

[8RbW.jpg]

[8RbX.jpg]

no totok.
zrovna jsem musel přeinstalovat pc: ležel tu přes půl roku neaktivovaný, po zapnutí se choval divně, nabořené themes, nefungovaly uživatelské profily, takže stáhnout listopadové .iso - ale byl to dell.

třeba pohledat .iso 19xx-20xx, vypnout aktualizace ovladačů a nechat hp, až si to za půl roku vyřeší.

Zdravím, s dovolením se připojím s obdobným dotazem.

Přešel jsem z W 8.1 na W 10. Čistá instalace na notebook Asus N56VV.

Výrobce W 10 podporuje, dost lidí na ně přešlo upgradem, ale já chci čistou instalaci. Mám k notebooku CD s drivery na W 8. Mám je tam komplet nainstalovat pomocí Asus setupu, byt jsou již neaktuální, anebo se v tomto případě počítá s tím, že se nainstalují s Windows Update a tudíž nemám nic navíc instalovat?

Jediné, co je k dispozici v kategorii Windows 10 na stránkách Asus, tak je software na hot keys, podsvícení klávesnice atd.

Díky!