Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem chyba se soubory

Zdravím, vyskytl se mi na pc problém, nejsem vůbec zkušený, a pc mám poprvé v ruce, nainstaloval jsem si nějaký windows 10, když chci otevřít soubor který je zip, ukáže mi to takovou tabulku, tam problém ale není, problém je ten že tabulka má zůstat do doby dokud jí sám nezavřu, jenže on se zavře ihned co ho otevřu prostě problikne, nemá někdo nějakou radu? popř. nevypsal by mi někdo nějaké aplikace k otevírání souboru, jestli nemám nějaký požadavek k aplikaci, děkuji

No pro běžný provoz defender stačí,ale pokud zkoušíš takovéto věci tak je to málo. Asi by to spíše chtělo udělat scan dříve než najede systém. Třeba Dr.Web live USB nebo i Eset má live USB,ale na Win10 ten Eset jde spustit jen z DVD ROM. Je to spolehlivější metoda. Ale vždy je tam třeba napřed u obou udělat update databáze a teprve spustit kontrolu.