Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook Lenovo ThinkPad W541 - má smysl koupit?

Můj dotaz je takový:

https://www.pocitarna.cz/notebooky/lenovo-thinkpad-w541-58/

Má tento notebook ještě cenu kupovat, pokud by byl připojeny na externí monitor a využíván na internet outlook a excel tabulky? Bude to mít ještě nějaký smysl co se týče výkonu nebo už je to stará vykopávka?

Díky za odpovědi.

Změna hloupého předmětu, původně: Notebook (host)

Za mňa velice dobrý výber pre kancelárske účely s prístupom na net v cene škváry "deset litrů". Rýchly CPU, dostatočná RAM, 512GB SSD a ak bude vyladená, vyšperkovaná desina do úsporného režimu, zbavená bloatware, rozumne logicky rozdelený disk na tri primárne oddiely (60GiB na x64 bit.systém /500MB na skrytý aktívny pre zavádzač/ + zostatok na dáta a zálohy), máš minimálne na desať rokov v pohode vystarené pravda, ak sa časom, po dvoch rokoch, neulomia pánty, ako to u týchto veškerých plastových šmejdov bývává. (Ak chceš skutočne trvácny, prenosný ščot, obzri sa po plne metalických šasi).