Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zhodnoťte, případně upravte sestavu

chci nový PC, vybral sem si tuhle sestavu:

• Základní deska Intel D5400XS
• 2x procesor Intel Core 2 Extreme QX9775
• 4 GB RAM
• Skříň Gigabyte 3D Aurora 570 black
• Zdroj Gigabyte Odin Pro 1200 W
• 2 x grafika Point Of View GeForce 9800 GTX 512MB

co vy na to?
cena i s widlwma je asi 115 litrů.

Využije Vaše aplikace dva více jádrové procesory? Jestli ne, nemá cenu pořizovat dva CPU to jen víc žere.
4GB RAM ve stroji za 115tis. ? no to se mi zdá IMHO málo, narvěte tam nejméně 8GB
Grafika? naprosto nevhodná na cokoliv kde je potřeba výkon, dejte si tam 2x ATi HD4870 nebo 2x HD 4870 X2 v CF.