Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Youtube v Google zpomaluje PC

Zdravím. Nedávno jsem koukal na nějaký seriál/film (na internetu) a v tom mi vypadl el. proud, PC se restartovalo a rovnou se restartem načetla aktualizace Win. kterou jsem už asi týden měl připravenou a furt oddaloval restart.
Po restartu vše naběhlo, pak jdu na google prohlížeč a tak si bez problému surfuju, než pustím youtube, ten mi pořádně ani nenaběhne, pouze rámečky bez náhledů a začne se sekat PC, nejde shodit google na lištu, nejde přeskočit třeba na steam prostě vše se zasekne, jen jde hýbat kurzorem a takhle se to kousne třeba na půl minuty a pak to začne dělat co jsem po něm chtěl, při pohledu na sledování prostředků jede procesor tak na 3 procenta a a ramky jsou zabraný kolem 30 procent, takže nic.
Blbne to dokud mám v google prohlížeči otevřený YT, shodím YT, tak půl minuty to ještě sekne a pak už vše jede normálně. Při otevření YT na jiném prohlížeči vše funguje, v anonymním režimu na google YT jede, po vypnutí všech addonů v google prohlížeči nejede, přeinstalace google nepomohla, blbne to i při normálních stránkách co mají třeba pod článkem vložené YT video.
Setkal se prosím někdo s takovým zapeklitým problémem?

Smazáno, bohužel YT to dělá stále. Nemůže to mít spojitost se zvukovou kartou která mi po tom výpadku přestala chodit a musím mít píchnutý zvuk do monitoru, kde je taky výstup a zvuk funguje. Jinak antivir mám ten co je ve windows.