Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bezdrátová sluchátka do 8000 Kč

Ahoj chlapci, chtěl bych se zeptat jestli je tu nějaký odborník přes sluchátka a pokud ano jestli by mi mohl nějaký doporučit. Nejlépe bezdrátové co budou kontabilni se samsungem S21+
Rád si potrpim na kvalitu zvuku, takže žádný chrčení neunesu, nemám rád sluchátka co si pustis někdo muziku tak majitel neslyší okolí ale ostatní kolem něj jsou jako na párty , ale pokud není jiná možnost tak ok.. cena do 8000kc diky

Změna předmětu, původně: Sluchátka (host)

Teda vypláznout 8 tisíc za sluchátka... ::) No ale jsou to tvoje peníze, každý má jiné nároky.

Dotaz na sluchátka tu je každou chvíli, asi jsi nehledal?

Nepíšeš, jestli to mají být špunty nebo klasické mušle?

A jen ze zvědavosti - jakou muziku (v jakém formátu) si na tom mobilu pouštíš?