Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem TV BOX Strong SRT 202 - podporuje klávesnici a myš?

Ano ale proc tam cpat neprizpusobene aplikace?
Navic hlasove vyhledavani pomoci Google asistenta funguje velmi dobre, zvladala ho pouzivat i dcera v dobe kdy jeste neumela v podstate psat a cist.
Proste klavesnice/mys mi u TV prijde jako periferie navic. Ovladani a aplikace maji byt udelane tak ze na par kliknuti koukam na to co chci.

A ano, bude mu tam fungovat jakakoliv HID.