Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Větráček na 1050TI

Dobrý den, na moji grafice gygabyte 1050Ti 4Gb mi odchází větráček, má hroznou osmici jako na cyklistickém kole, takže klepe o ty hliníkové žebra. Občas se i díky tomu zasekne. Chci se zeptat. Jak se řeší oprava? Dá se vyměnit ten větráček? Nebo musím koupit nový chladič? A kolik to tak cca stojí? Originál jsem nikde nenašel. P.s.: mám tu gygabyte co má jen 1 větráček. :)
Děkuji

GTX1050 hreje celkem malo, uz bude po zaruce - takze bych sundal pripadne nejaky ten plast co tam je kolem chladice, vyhodil stavajici umrly vetrak, normalne na hulvata tam klasickymi "zdrhy" pritahl obycejny 80mm vetrak (nebo velikost dle chladice, aby to tam +/- sedlo) a basta.

Ptám se proto že jinak bych s tím šel do servisu aby to nebylo tak "ošklivá" úprava...pokud by to ale bylo extrémně drahé..tal asi bych to vyměnil sám doma...ale.jina možnost kromě dlouhého a zbytečného shánění originálního chlazení není? :)

Spíš jde pak o prodej :D a ano mám i prosklenou bočnici :D ale ta grafika byla nouzovka. Jelikož nové se dají těžko shánět. Takže pak s takovou úpravou se bojim o prodej :) jinak osobně je mi to jedno. V nejhorším si hodím kilčo navíc za nějaký RGB aby to nebylo úplna ošklivka :)

Ventilátor se ti asi nepodaří sehnat.
Celý chladič nejspíš taky ne.
Jen vrtulka je totéž.

Buď tam nabastlit něco vhodného což bude hnus a je riziko * nebo ji střelit hned. V době kdy se mrtvé 1050 aukruji za 1100 a přivazuje na to 6ks to vidím jako nejlepší řešení.

*Riziko je že to bude chladit málo, bude to těžké takže to prohne, poškodí PCB nebo to upadne a karta se přehreje.